Loading...

Bílá poleva 250g - Master Martini

Bílá poleva je velmi jemná, bez hrudek. Balení 250 g.
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 2.10.2026

60 Kč
24 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Jemná bílá poleva na dorty, zákusky či muffiny. Nevytváří žádné hrudky, skvěle se roztířá.


 


Hmotnost

Balení obsahuje: 250 g

Složení produktu

cukr, plně hydrogenované rostlinné tuky (palmojádro), práškové odstředěné mléko (8%), laktóza, emulgátor (E322 sojový lecitin), aroma(vanilin)

Alergeny mléko, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2378 kJ
Energetická hodnota kcal 568,2 kcal
Tuky 35 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g
Sacharidy 61 g
    - z toho cukry 61 g
Bílkoviny 2,7 g
Sůl 0,11 g

Země původu

Itálie

Další informace

Barva bílá
Výrobní společnost
Martini Professional
via Gardizza 9/B Conselice RA 48017
prodej.cz@mastermartini.com
www.martiniprofessional.net

Soubory ke stažení

Technické parametry

Kategorie: Křest
Barevné, tukové a ochucené polevy
Výrobce Master Martini
EAN 8586018183680
Kód produktu 0900208

Recenze

100 %
OK
Geniální
100 %
Určitě výborné na zdobení cukroví
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Jahodová poleva 250g - Master Martini

Jahodová poleva 250g - Master Martini

Jahodová poleva Master Martini 250 g je jemná růžová cukrářská poleva s lahodnou jahodovou příchutí,

61 Kč
24.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Tmavá poleva 250g - Master Martini

Velmi kvalitní tmavá poleva na dorty, rolády, cukroví a další druhy sladkého pečiva

60 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Citrónová poleva 250g - Master Martini

Citronová poleva žluté barvy s vynikající jemnou chutí citrónu.

61 Kč
24.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Pistáciová poleva 250g - Master Martini

Cukrářská poleva s vynikající jemnou příchutí i barvou pistácie.

61 Kč
24.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks